Русский   Українською   English
 
 
тел.: +380 (44) 391-39-89
Киев / Пн. – Пт. / 8:00–18:00

Первый интернет-супермаркет металла

Приобрести необходимый Вам металл можно связавшись с нашими специалистами отдела сбыта по телефону…
В сети супермаркетов металла УГМК Вы имеете возможность заказать транспортные услуги. …
В супермаркетах металла УГМК действует наличная и безналичная форма оплаты товара. Удобная форма о…
Коваль Вакула
ТМ "Коваль Вакула"
Изготовление изделий художественной ковки и кованых элементов

www.vakula.kiev.ua
ISO 9001 : 2008

Откуда вы узнали о нашей компании?

Интернет:
поисковые системы
новостные сайты
интернет-каталоги товаров и услуг
Пресса
Билл-борды
Телефонная справка
От коллег / знакомых
Получил предложение по почте / по факсу
Другое

СМИ О НАС

2 лютого Українська гірничо-металургійна компанія у рамках проекту "За чисте місто" передала управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради 100 урн для сміття

02 Февраля 2009 г.

     Як підкреслив директор підприємства Андрій Чернієнко, УГМК-Чернігів має досвід діяльності щодо поліпшення благоустрою обласного центру Чернігівщини. У 2007 році у рамках проекту "За чисте місто" підприємство подарувало Чернігову 350 урн. "Наша компанія упродовж кількох років долучається до поліпшення чистоти у місті, і я вважаю, що іншим також варто наслідувати наш приклад", - сказав А. Чернієнко.

      На його думку, у сучасних умовах, незважаючи на кризу, бізнес має бути соціально відповідальним, а це, в свою чергу, вимагає участі у соціальних проектах. Саме таким є проект "За чисте місто". Також А.Чернієнко висловив сподівання, що не лише влада та підприємства мають дбати про чистоту у Чернігові, але й переважна більшість чернігівців зрозуміють просту істину: "Чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять".

      "Ми говоримо про розвиток туризму у Чернігові, тож потрібно пам'ятати, що жителі обласного центру своєю поведінкою, своїми вчинками створюють сучасне обличчя древньому місту. Від усіх нас залежить, яким буде Чернігів у очах тих, хто приїде до нас в гості", - наголосив А.Чернієнко. Він також додав, що варто жити не лише сьогоднішнім днем, а й думати про майбутнє. "Чернігів має бути чистіший, аби туристи мали враження не тільки від історії міста, а й від його охайності", - впевнений директор УГМК-Чернігів.

      Начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради Вадим Антошин подякував підприємству за подарунок.  Він підкреслив, що цінує громадянську позицію керівництва підприємства, яка виявляється не лише у високих соціальних стандартах УГМК-Чернігів, а й у конкретних кроках в інтересах усієї міської громади. "Це одне з не багатьох підприємств, що допомагає зробити Чернігів більш привабливим та чистим", - наголосив В.Антошин.

      Всього на вулицях Чернігова установлено понад 1200 урн для сміття. Приблизно 10% з них щороку оновлюють.

      Довідка: компанія УГМК-Чернігів – регіональне представництво Української гірничо-металургійної компанії. Працює у Чернігові з 2006 року. Основна діяльність – продажа металопрокату у Чернігівській та Сумській областях. За обсягами експорту у Білорусь посідає перше місце в області.

Ірина Синельник, Чернігівська міська Рада, 2009.02.02    
http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news.php?news=1809

Архив
Новости
20.12.2017
Примите наилучшие поздравления с Новым годом и Рождеством Христовым!
13.12.2017
О результатах финансово-хозяйственной деятельности в 2017 г. и о планах год грядущий говорили акционеры на внеочеродном собрании.
13.12.2017
О результатах финансово-хозяйственной деятельности в 2017 г. и о планах на год грядущий говорили акционеры на внеочередном собрании.
Подробнее о сортаменте
Металл – товар специфичный. Однако продается он… в супермаркетах. Именно так называет свои металлобазы компания УГМК. Делая ставку на простоту покупки металла, УГМК разработала собственные Стандарты удобной покупки металла.
Интернет-супермаркет металла УГМК Украина Киев, 01013 Баренбойма, 1 044 206 60 27

УВАГА: шахраї!

УГМК звертає Вашу увагу на те, що на ринку продажу металопрокату встановлено факти шахрайства.

Звертаємо увагу, що компанія ТОВ «ТГ УГМК» (ідентифікаційний код 40106889, зареєстрована: м. Київ, вул. Козацька, 22, оф. 31А) не має жодного відношення до Приватного акціонерного товариства «Українська гірничо-металургійна компанія» (АТ «УГМК») та його філій.

ТОВ «ТГ УГМК» незаконно використовує товарний знак УГМК УГМК - в комерційних пропозиціях, рахунках, прайсах та ін.

Пропонуємо уважно та упереджено ставитися до таких пропозицій та утриматись від сплати коштів та укладення договорів.

Звертайте увагу на реквізити!

X Ознайомлений