Русский   Українською   English
 
 
тел.: +380 (44) 391-39-89
Киев / Пн. – Пт. / 8:00–18:00

Первый интернет-супермаркет металла

Приобрести необходимый Вам металл можно связавшись с нашими специалистами отдела сбыта по телефону…
В сети супермаркетов металла УГМК Вы имеете возможность заказать транспортные услуги. …
В супермаркетах металла УГМК действует наличная и безналичная форма оплаты товара. Удобная форма о…
Коваль Вакула
ТМ "Коваль Вакула"
Изготовление изделий художественной ковки и кованых элементов

www.vakula.kiev.ua
ISO 9001 : 2008

Откуда вы узнали о нашей компании?

Интернет:
поисковые системы
новостные сайты
интернет-каталоги товаров и услуг
Пресса
Билл-борды
Телефонная справка
От коллег / знакомых
Получил предложение по почте / по факсу
Другое

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ

Дитячий Хор «Щедрик» виступив із святковими концертами у містах Горлівка та Стаханов

26 Декабря 2008 г.

21-22 грудня 2008 року, на передодні  Нового Року та Різдва, за  запрошенням Міжнародної благодійної організації «Ейдос»,  Дитячий Хор «Щедрик» виступив із святковими концертами у містах Горлівка та Стаханов.

У програмі концертів звучали традиційні Різдвяні пісні, а також частини канонічної Меси сучасних композиторів та композиторів класиків.

Публіка дуже тепло сприйняла виступи артистів, які пройшли в концертному залі «Стирол», та центральному будинку культури міста Стаханов. Усі щедрики отримали традиційні солодощі, приємні згадки про чуйність та увагу слухачів і сувенірну скульптуру Стаханова, яка прикрашатиме хоровий клас.

Фонд розвитку сучасного мистецтва „ЕЙДОС” є недержавною благодійною організацією, діяльність якої присвячена підтримці сучасного мистецтва в Україні. „ЕЙДОС” прагне сприяти інтеграції українського мистецтва у світовий культурний простір та заохоченню молодих українських митців.

Благодійний проект «Ейдос» з хором «Щедрик» - це черговий заклик до вітчизняного слухача стати причасним із світом духовного музичного здобутку, прикрасити буденність справжнім, чаруючим та неповторним явищем хорового співу.


Справка

Дитячий хор «Щедрик» був заснований у квітні 1971 року видатним хормейстером Іриною Миколаївною Сабліною. За її задумами, цей колектив, відмовляючись від існуючої у той час дитячої хорової традиції, спрямованої на оспівування щасливого радянського дитинства, мав виховувати прекрасний музичний смак і відкрив двері до світу класичної музики для багатьох дітей. Головною ідеєю, що поклала Ірина Миколаївна в основу творчої діяльності колективу, було виконання найкращих зразків світової хорової літератури різних музичних стилів та епох мовою оригіналу. Саме такий підхід до репертуару вимагає опанування різних прийомів виконання, що найповніше розкриває творчий потенціал дітей. Розширюючи їх світогляд, він виховує інтерес і повагу до історії та культури різних народів, дозволяє відчути себе учасником загальносвітового музичного процесу. Уже із перших репетицій діти вчаться використовувати багату палітру барв голосу для стилістично точного розкриття музичного образу.

Генеральним партнером дитячого хору «Щедрик» на протязі багатьох років – є компанія «УГМК».


Дитячий хор «Щедрик» www.shchedryk.kiev.ua

Архив
Новости
20.12.2017
Примите наилучшие поздравления с Новым годом и Рождеством Христовым!
13.12.2017
О результатах финансово-хозяйственной деятельности в 2017 г. и о планах год грядущий говорили акционеры на внеочеродном собрании.
13.12.2017
О результатах финансово-хозяйственной деятельности в 2017 г. и о планах на год грядущий говорили акционеры на внеочередном собрании.
Подробнее о сортаменте
Проволока – делится на Проволоку ВР-1 и Проволоку вязальную или общего назначения.
Интернет-супермаркет металла УГМК Украина Киев, 01013 Баренбойма, 1 044 206 60 27

УВАГА: шахраї!

УГМК звертає Вашу увагу на те, що на ринку продажу металопрокату встановлено факти шахрайства.

Звертаємо увагу, що компанія ТОВ «ТГ УГМК» (ідентифікаційний код 40106889, зареєстрована: м. Київ, вул. Козацька, 22, оф. 31А) не має жодного відношення до Приватного акціонерного товариства «Українська гірничо-металургійна компанія» (АТ «УГМК») та його філій.

ТОВ «ТГ УГМК» незаконно використовує товарний знак УГМК УГМК - в комерційних пропозиціях, рахунках, прайсах та ін.

Пропонуємо уважно та упереджено ставитися до таких пропозицій та утриматись від сплати коштів та укладення договорів.

Звертайте увагу на реквізити!

X Ознайомлений